Akrep Burcunu Kendine Nasıl Aşık Edersin?

0215ag3sxa 15 Haziran 2012 4 - 8.512 Kez Okundu
Akrep Burcunu Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bu bağlantılar ilginizi çekebilir :Erkeklerin burcuna göre kendine aşık etme yöntemleri. Sevgilinizi nasıl etkileyeceğiniz yada aşık olduğunuz kişinin ilgisini nasıl çekeceğiniz hakkında tiyolar…

Akrep Erkeğinden Hoşlanıyorsanız:

Cinselliğe son derece önem verir. Sadıktır. Aradıklarını sizde bulduysa yanınızdan ayrılmayacaktır.

İlginizle onu şımartabilir, tutkularınızla büyüleyebilir, sadakatinizle aşık edebilirsiniz. Bu üç unsur onun için çok önemlidir.

Mahremiyetine özel önem vermeli, erkeğinizin sırlarını kimseye söylememelisiniz.

Varınızı yoğunuzu paylaşıma hazır olmalı, bütünleştirici davranmaya özen göstermelisiniz.

Size ait herşeyi öğrenmekten zevk alan bu adamdan ne gizlerseniz gizleyin öğrenmesi mümkündür.

Fiziksel görünümünüzdeki en ufak değişikliği farkeden bu erkek, beğenmediği takdirde bunu açıkça söyleyecektir.

Güç ve kontrolüne özel önem verdiği için, ipleri size bırakmayabilir. Liderlik etmekten vazgeçmeyebilir.

Dürüst davranmalı, yalan söylememelisiniz.

Yaptığınız ters bir davranışı, söylediğiniz yanlış bir cümleyi kafasına takması ve bunu asla unutmaması mümkündür.

Eğer tensel arzularınız güçlü değilse, sizin için cinsellik fazla önem taşımıyorsa, bu ilişkiye hiç başlamamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü onun için erotizm ve fanteziler son derece önemlidir.

Ona sevginizi dokunarak ifade etmenizden zevk alır. Etrafınız kalabalık olsa dahi, kimse farketmeden gözlerinizle onu izlemeniz hoşuna gidecektir.

Size karşı hiçbir zaman çok açık olmayacağını, bazı önemli sırlarını kendine saklayacağını biliniz. Bu yüzden baskıda bulunmayın.

Özel eşyaları da dahil olmak üzere, hiçbir şeyini karıştırmayın. Bundan hiç hoşlanmayacaktır.
Dişi yanlarınızı ortaya koymanızdan, hissettirmenizden fazlasıyla zevk alabilir.
Onunla rekabet etmeye kalkışmayın. Ne kadar severse sevsin, yönetimi ele geçirmenize izin vermeyecektir.

Duygularını açık etmekten hoşlanmayan bu erkek, derinlikle düşünceleri ve ilişkilerdeki aşırı istekliliğiyle kadınını gayet iyi kavrayabilir.

Fazlasıyla hakimiyetçidir. Maceraperest olabilir. Eğer sizde aradığını bulamazsa sadakatsizlik yapabilir.
Oldukça çekicidir. Gözlerin üzerine çevrilmesi gayet doğaldır. Böyle durumlarda huzursuzluk çıkarmanızdan hiç hoşlanmaz.

Gururuna düşkündür. Eğer ona ters bir şey yaparsanız, ayrılmaktan çekinmediği gibi, geri dönmenize de izin vermeyecektir.

Onunla ilişki yorucu olabilir. Eğer anlayışlı, olgun, esnek düşünebilen bir kişi değilseniz, bu ilişkide epeyce zorlanmanız mümkündür.

Gelen Aramalar: akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır,akrep erkeğini elde etmek,akrep burcu erkeği nasıl elde edilir,akrep burcu erkeği nasıl aşık edilir,akrep burcu kadını nasıl elde edilir,akrep erkeğini aşık etmenin yolları

Bu yazıyı beğendiyseniz, bize katkıda bulunmak için soldaki beğen butonuna tıklayınız...


4 Yorum »

 1. ebru 26 Eylül 2012, 09:45 -

  akrep ekeğin nasıl bağlıyıcam kendime yardımcı olurmusunuz

 2. dunyakadinlari 28 Kasım 2012, 15:43 -

  Biraz hırcın ve bazı zamanlarda gözü dışarda olan akrep erkekleri eğer sevmiyorsa baglamanın hiç bir yönü yok. Eğer seviyorsa size güvenmesini sağlayın sevginizi yansıtın, akrepler güvendikleri kişilerden kolay vazgeçemezler.

 3. tufan 15 Aralık 2012, 10:54 -

  değerli arkadaşlar akrep burcu erkekleri gerçekten zor insanlardır fakat onları anlayan yanlış yapmayan onlarla oynamayan ve onları rencide etmeyen insanlara arkadaşlık yapanlarada bir kulak verin bakın nasıl bir insan olduğunu göreceksiniz duygusalmı sevecenmi iyi br eşmi arkadaşmı sevgilimi evet süper bir kişilik sahibi ama yanlış yaparsanız her konuda gerçekten bir numaralı düşman olur ve size çok zor günler yaşatabilir onun için bu burçla arkadaşlık yaparken delikanlı olmaya gayret edinki onun bu tür özelliklerini görün ve yaşayın sonrada kararınızı verin tabiki doğruluk her insanda olmalı sadece akrepler delikanlı doğru insanlar demiyorum yanlış anlaşılmasın bu arada bende bir akrep burcu erkeğiyim saygılarımla

 4. eda 28 Nisan 2013, 23:04 -

  akrep burcu erkek arkadaşım var bana aşık olmasını ve evlenmek istemesini nasıl sağlaya bilirim

Yorum Bırakın »

Ping your blog, website, or RSS feed for Free arkadaşlık sitesi Çanakkale Haberleri zayıflama yöntemleri e bordro oyun hileleri alarm sistemleri arkadaş arıyorum diyet nasıl yapılır internetten para