Resim Bulunamadı

Evde Kaş Alma Teknikleri

27 Ağustos 2012
4.594 Kez Okundu
 • Evde Kaş Alma Teknikleri

  Kaşlarınızı kendimiz alıyor ve kaş almanın doğru simetrisini bilmiyorsanız kaşlarımız biçimsiz ve çirkin olacaktır. Be nedenle kaş alma teknikleri çok önemlidir.

  Sizin için evde kaş almanın püf noktalarını veriyoruz:

  1. Kaşınızın tam olarak nereden başlaması gerektiğini bulabilmek için bir kalemi burnunuzun yanından yere dik olacak şekilde tutunuz. Kalemin silgili tarafını burun kanadına, ucunu ise kaşınıza yakın olacak şekilde tuttuğunuzda kalemin gövdesinin gözünüzün başladığı yerden geçiyor olmasına dikkat ediniz. Kaşınızın, kalemin burun tarafında kalan fazla tüylerini cımbızla alınız. Burun üzerine doğru olan bu bölgedeki tüyler gözlerinizi olduğundan daha çok birbirine yakın gösterecektir.

  2. Kalemi, silgili tarafı yerinde sabit kalacak ve gövdesi gözünüzün İrisinin ( Gözün renkli kısmı ) en dışa doğru olan yanından geçecek şekilde ucundan yataya doğru kaydırınız. Kalemin bu pozisyonda gösterdiği yer, kaşınızın kavis yerinin nerede olması gerektiğidir. Şimdi kaşı çok inceltmemeye dikkat ederek kavisin altında kalan alandaki tüyleri cımbız ile alınız.

  3. Bir kez daha kalemi, silgili tarafı sabit kalacak şekilde ucundan gözün en dış köşesine doğru çeviriniz. Bu çizgi kaşınızın bitmesi gereken alandır. Kalemin kulak tarafındaki tüyleri de cımbız ile alınız. Bu bölgeye kadar uzanan kaşlar gözlerinizin düşük görünmesine neden olur. Kaşın bu bölgedeki temizliği ve de kavisinin düzeltilmesi gözlerinizin daha kalkık görünmesini sağlayacaktır.  Gelen Aramalar: kas alma yontemleri,kas alma teknıgi,erkek kas alma teknikleri,kas alma yöntemi,evde kaş alma teknikleri,evde kaş alma
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  tet
  tet
  Suna Dumankaya Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları
  Suna Dumankaya Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları
  2014 Yaz Sezonu Trend Renkleri
  2014 Yaz Sezonu Trend Renkleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>