Resim Bulunamadı

En Güzel Erkek Saç Modelleri

30 Temmuz 2013
799 Kez Okundu
 • En Güzel Erkek Saç Modelleri

  En Güzel Erkek Saç Modelleri

  Bu yazımızda sizlere 2013 yılının en moda erkek saç modellerinden bahsetmek istiyoruz. Bir çok erkek kuaförüne gittiğinde yeni bir imaj ister eski saç modelinden sıkıldığı zamanlarda. Ancak bu zamanlarda da nasıl bir model olması gerektiğine karar veremez. Çünkü kendisine hangi saç modelinin daha çok yakışacağını kestiremeyebilir.

  İşte biz de bu makalemizde sizleri biraz bilgilendirmek biraz da örnekler göstererek tipinize göre saç modelinizi seçmenizi yardımcı olmaya çalışacağız.

  Bilindiği üzere bir çok erkek son yıllarda uzun erkek saç modelini benimsiyordu. Ancak bir kaç yıldır bu kanı biraz ortadan kalktı gibi. Çünkü kadınlar arasında erkekler için kullanılan şöyle bir söz vardır. “Eğer kısa saç yakışıyorsa o erkek yakışıklıdır” diye. Bir çok erkek te buna kulak asarak kısa saç modeline geçmiş durumda.  Ancak bu sözün gerçeklik payı oldukça yüksek çünkü kısa saç her erkeğe yakışmayabilir. Ancakuzun erkek saç modelleri ilgiyi simanızdan çok saçlara çekeceği için yakışıklı olmadığı çoğu zaman düşünülmez. Eğer kendine bu denli güvenmeyenler varsa uzun saçları tavsiye ediyoruz. Ancak bilinmelidir ki sadece çok yakışıklı olmayanlar değil, son derece yakışıklı olanlarda uzun saç modellerini tercih edebilir. Bu da gayet normal bir durumdur.

  Öncelikle birisinde gördüğünüz saç şeklini illada yaptırıcam diye tutturmayın. Çünkü her yüz şekline göre farklı saç modelleri mevcuttur. Böylece size en çok yakışan saç modelini de bulmuş olursunuz. Bu konuda eğer kuaförünüze güveniyorsanız kendinizi kıvrak ellerine bırakabilirsiniz.

  Sitemizde yayınladığımız saç modellerinden beğendiğinizi çıktı alıp ya da telefonunuza yükleyerek kuaförünüze gösterip o saç modelinden istediğinizi belirtebilirsiniz.

  Tüm erkeklere bir tavsiyemiz olacak. Eğer kendinize güveniyorsanız mutlaka kısa saç modeli deneyin. Çünkü çoğu kadın erkeklerde uzun saç modelini beğenmez. Yani uzun saç modellerinin erkeğe yakışmadığını düşünür. Bu araştırmanın sonuçları ve doğruluk payı oldukça yüksek olduğu ispatlanmıştır.

  2013 yılı saç modasında geçen yılların esintisi devam etmekte. Örneğin sarışın kısa saçla birlikte hafif kirli sakal bırakmak özellikle sarışınlar arasında bir trend haline gelmiş durumda. Buna Kıvanç Tatlıtuğ modeli olarakta adlandıranlar mevcut.

  Bu makalemizde sizlere en moda erkek saç modellerini, yüz şekline göre erkek saç modellerini, ve saç modelimizi nasıl seçmemiz gerektiği hakkında bilgiler vermeye çalıştık.  Gelen Aramalar: gzel sa modelleri,en güzel saç modelleri erkek,en gzel sa modelleri,en güzel erkek sac modelleri,güzel saç modelleri erkek,dünyanın en güzel saç modelleri erkek
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde yüz maskesi yapımı
  Evde yüz maskesi yapımı
  Güzel Gögüslere Sahip Olmak İçin Neler Yapılmalı?
  Güzel Gögüslere Sahip Olmak İçin Neler Yapılmalı?
  Gece Makyajı Modelleri 2014
  Gece Makyajı Modelleri 2014
  2014 Gece Saçı Modelleri
  2014 Gece Saçı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>