Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

AmberFox 19 Ağustos 2013 0 - 1.608 Kez Okundu
Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

Bu bağlantılar ilginizi çekebilir :Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

Yukarıdaki model gibi farklı renklerdeki kaşıkları kullanarak istediğimiz renklerde çalışabiliriz. Geriye kalan sadece bir yapı marketten lamba mekanizması alıp içine yerleştirmek. Yapılacaklar listesine eklenecek yeni bir proje daha. İlk fırsatta denemek istiyorum. Belki salonumuza değil ama, balkonlarda ya da bahçelerde çok hoş duracağına eminim.

Link

Sırada, lamba yapımına çok benzeyen bir tasarımı olan vazo var. Sonuç ise en az onun kadar muhteşem. Daha kısa sürede tamamlanacak bir proje. İsteğe göre renkli kaşıklardan tasarlanabileceği gibi boyayarak da kullanabiliriz. Kavanoz ve tutkalımız hazırsa işte plastik kaşıktan vazo yapımı.

%25C3%25A7i%25C3%25A7ekka%25C5%259F%25C4%25B1k Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

Kaşıktan kolye olur mu? Olur, hem de öyle güzel olur ki. Porselen görünümündeki bu güzel çiçeğin yapım aşamalarına bir göz atın. Çok zor görünmüyor, ama kaşığı yakarken sanırım biraz koku yapabilir. Bu yüzden açık havada yapmak gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca bu çiçeği sadece kolye olarak değil, mesela bir vazonun ya da kutunun kenarına yapıştırarakta kullanabilirsiniz.

%25C3%25A7i%25C3%25A7ekka%25C5%259F%25C4%25B1k5 Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı
plastik kaşıktan kolye yapımı

%C3%A7er%C3%A7eve1 Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

 Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

%C3%A7er%C3%A7eve3 Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

%C3%A7er%C3%A7eve4 Plastik Kaşıktan Kolye,Lamba Yapımı

Bu yazıyı beğendiyseniz, bize katkıda bulunmak için soldaki beğen butonuna tıklayınız...


Yorum Bırakın »

Ping your blog, website, or RSS feed for Free arkadaşlık sitesi Çanakkale Haberleri zayıflama yöntemleri e bordro oyun hileleri alarm sistemleri arkadaş arıyorum diyet nasıl yapılır internetten para