Resim Bulunamadı

Dünyanın En Güzel Lif Modelleri 2014

4 Ağustos 2013
897 Kez Okundu
 • Dünyanın En Güzel Lif Modelleri 2014

  Dünyanın En Güzel Lif Modelleri 2014

  2014 lif örnekleri ve en güzel lif örneklerinimakalemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bu lif örneklerikaçmaz. Görünce sizlerde bize hak vereceksiniz. Ayrıca video paylaşım sitelerinde Lif örnekleri yapılışı hakkında da geniş bilgiler alabilirsiniz.

  Takdir edersiniz ki bir çok hanım örgü örmeye lif örnekleri denemeleriyle başlamıştır. Elbetteki lif nasıl örülür bilmeyen hanımlarımız da mevcuttur. Biz de sitemizde bilgiler ve resimlerle siz değerli hanımların lif nasıl örülür maceralarına destek olmaya çalışacağız.

  Muhakkak ki lifler evlerimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle banyo lif örnekleriher eve lazımdır. Bilindiği gibi yapımları oldukça kolaydır. Bu yüzden de ilk olarak lif örnekleriyle başlarız çoğu zamanörgüye. Günümüzde bir gelenek olarak hala devam etmekte olan ve annelerimizin, özellikle kızlarının çeyizliklerini hazırlarken sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bu yazımızın görseller kısmında sergilenen resimlerden modeller oluşturabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Hazır alınan yapay liflere oranla kendi el emeğiniz göz nurunuz lifleriniz her zaman daha sağlıklı ve kullanışlıdır. Tığ işi lif örnekleri ile yapılıp, basit motiflerle desen desen lif örnekleri yaratabilirsiniz.

  Yeni yeni lif örnekleri ortaya çıkarmak hanımların yaratıcılığına kalmış tabiki. Çünkü yetenekli hanımlarımız gördüğü bir örnekten çeşit çeşit yeni örnekler türetebilir. Bu da lif örneklerinin bir sınırı olmadığını gösterir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Lif örnekleri oldukça kolaydır.

  Zamana ve gelişen dünya düzenine direnmeye çalışan el işi sanatları siz değerli bayanların çalışmalarıyla ve geleneklerine olan sımsıkı bağıyla dahada güçlenecek ve gelecek nesillere aktarılacaktır. Unutmayalım ki bizi biz yapan değerlerimiz bu gelenek ve göreneklerimizdir.

  Yapılışı da aslında oldukça kolay bu lif örneklerinin. Zaten birçoğunu resime bakarak rahatlıkla yapabileceğinizden eminim.  Ayrıca bu konuya ek olarak kolay lif örnekleri arşivimizi de okuyarak sizler için derlediğimiz lif modelleri arşimizden faydalanabilirsiniz.

  Liflerde yeni moda uzun, sapsız, saplı, dikdörtgen, kare yuvarlak lif desenleriyle karşımıza çıkmaktadır. Renk konusunda ve seçiminde ne kadar iyi olduğunuzu göstererek te lif örneklerinizi doruğa taşıyabilirsiniz. Yine çocuklarınızın banyo yapmayı sevmesine katkıda bulunabilecek çeşit çeşit hayvan desenli lif örnekleride işinize yarayacaktır. Liflerinizin üzerine küçük ponponlarda ekleyebilirseniz liflerinize çok değişik bir hava da katmış olursunuz.

  Bir de liflerin kese şeklinde olanları mevcuttur.  Bu tip lifler banyo lif örnekleri olarak adlandırılırlar.Benim de çok kullandığım bu tür lif örnekleri çok kullanışlıdır. Çünkü kesesine konulan sabunla  istediğiniz bölgelere erişim daha kolay temizlenebilirsiniz.

  Lif örnekleri anlatımlı videolar için youtube sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ya da yakın zamanda sizler için anlatımlı lif örneklerini anlatmaya çalışacağız. Bu sayede siz hanımlar kendilerini hiç daha fazla yormadanlif nasıl örülür öğrenmiş olacaksınız.

  Lif örnekleri günümüzde bu konuyla ilgili eğer elinizden el iş leri gelmiyorsa artık bir çok bayan kendi evinde veya özel iş yerlerinde sizler için yeni tasarladıkları el işi modelleriyle bu geleneği sürdürmeye devam ediyor.

  Ayrıca lifler bir çok gelinlik kızımızın da çeyizlerini süslemektedir. Desen desen rengarenk lifler. Günlük kullanım modelleri ve çeyizlik modeller olmak üzere çeşit çeşit modeller bulunmaktadır. Eğer kendi kafanızdan bir lif örneği oluşturamadıysanız yazımızdaki lif örneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca lif örnekleri ve yapılışı hakkında hayal dünyanız size kalmış.İslamiyetle birlikte temizlik inancı  dahada artan türkler bu konuda özel eşyalarda üretmeye başladı ve bu bize gelenek olarak bu günlere gelen el sanatlarını getirdi.

  lif örnekleri, lif örnekleri ve yapılışı kolay lif örnekleri, banyo lif örnekleri gibi bir çok konuda makalemizde bilgiler vermeye çalıştık. faydası olması dileğiyle.  Gelen Aramalar: 2014 en güzel lif modelleri,dünyalifmodeleri,engüzel lif modelleri,gelinciğin dünyası lif modelleri,dünyanin en güzel ve en kolay lif ornegi,hayvan ve çiçek tığ işi lif
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Güzel Lif Modelleri 2014
  En Güzel Lif Modelleri 2014
  2014 Lif Modelleri Facebook
  2014 Lif Modelleri Facebook
  2014 Lif Modelleri Örnekleri
  2014 Lif Modelleri Örnekleri
  2014 En Güzel Örgü Lif Modelleri
  2014 En Güzel Örgü Lif Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>