Resim Bulunamadı

Hazal Kaya AŞK dizisi ve detayları ve 1,Bölüm Fragmanı İzle

22 Ağustos 2013
315 Kez Okundu
 • Hazal Kaya AŞK dizisi ve detayları ve 1,Bölüm Fragmanı İzle

  ask dizisi tanitim fragmani Hazal Kaya AŞK dizisi ve detayları ve 1,Bölüm Fragmanı İzle

  Hazal Kaya AŞK dizisi ve detayları ve 1,Bölüm Fragmanı İzle

  Hazal Kaya AŞK dizisi ve detayları

  Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti… Hazal Kaya’lı ‘A.Ş.K.’ın detayları belli oldu.

  Hazal Kaya‘nın başrolünde oynayacağı, Gold Film Faruk Turgut’un yapımcılığını üstlendiği ‘A.Ş.K.‘ dizinin başrol erkek oyuncuları da belirlendi. Dizide Hazal Kaya‘ya başrolde erkek oyuncular olarak Kaan Urgancıoğlu ve Hakan Kurtaş eşlik edecek. Aslıhan Gürbüz’ün de rol alacağı dizide Servet Pandur, Sevtap Özaltun, Nihal Koldaş ve Gökay Müftüoğlu önemli rolleri üstlenecek.

  Dizide ‘Azra’ rolünde Hazal Kaya ile ‘Kerem’ rolünde Hakan Kurttaş arasında aşk yaşanacak.A.Ş.K.‘ta Aslıhan Gürbüz ‘Şebnem’ karakterini, Kaan Urgancıoğlu ise Azra’nın daha sonra aşık olacağı ‘Can’ karakterini canlandıracak.

  Ömür Atay’ın yönetmen olduğu dizinin senaryosunu ise ve Serdar Soydan ve Nuran Evren Şit yazıyor. Dizi yeni sezonda Eylül ayının sonlarına doğru Kanal D’de ekrana gelecek.

  Hazal Kaya A.Ş.K.’la yollara düştü! Aşkın müziği de belli oldu!

  Yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak olan Hazal Kaya‘nın yeni dizisi A.Ş.K.‘ın müziklerini yapacak isim de belli oldu. Muhteşem Yüzyıl ve Suskunların müziğini yapan Aytekin Ataş yeni dizinin müziğini yapacak

  Daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Suskunlar gibi dizilerin hafızalara kazınan müziklerini yapan ünlü müzisyen Aytekin Ataş, A.Ş.K. dizisiyle çalışacak.

  Aytekin Ataş, Twitter adresinden yaptığı açıklamada, A.Ş.K. dizisinin müziklerini Erdem Doğan ve Gürsoy Tanç’la birlikte yapacaklarını belirtti.

  Bugüne kadar birçok farklı proje içerisinde yer alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, meslektaşları arasında da oldukça fazla seviyor. ‘Küçük cüsseli dev’ olarak nitelendirilen ve herkesi yüksek enerjisiyle kendisine hayran bırakan Hazal Kaya, bu kez de dostlarının dilinden anlatıldı. Bakın ünlü oyuncular Hazal Kaya için neler dedi:

  Songül Öden: O benim yeşil gözlü devim. Akıllı, yetenekli, okuyan, üreten, çevresinde olup bitenlere karşı sorumluluk duygusu gelişmiş, esprili, göremeyince özlediğim bir kardeşimdir. Küçük cüsseli dev.

  Beren Saat:Konuşmalarımız, ‘N’aber annelik?’, ‘İyilik evladım’ diye başlar. Ben onun özgürlüğünü, duygu kâşifliğini, yeteneklerini bileyen dikliğini ve bir film üzerine iki gün benimle tartışan tutkusunu seviyorum. Hem kucağıma oturtup sarmalıyorum hem de gaddarca eleştiriyorum. Hazal tango yapıyor pervasız büyüsüyle, ben annecilik oynuyorum. Biz büyüyoruz kadın olmayı öğreten bir müzik kutusunun içinde.

  Nur Fettahoğlu: Şehrin haylaz, asi, canlı ve şımarık kız çocuğu! Küçük olduğuna bakmayın, aslında kocaman bir beyin taşıyor. Dediğim dedik yanıyla bizi kızdırsa da, bu onu hayatla olan dansında onu en güçlü kılan yanı. Savaşçı bir ruh taşısa da kimi zaman hassasiyeti onu kırılgan bir hale getirebiliyor. Onunla eğlenmek de dertleşmek de güzel, çünkü hepsini kalbini ortaya koyarak yapar.

  Kıvanç Tatlıtuğ: Hazal‘ı gördüğüm zaman kız kardeşim aklıma geliyor. Aşk-ı Memnu’dan beri onunla kardeş ilişkimiz var. Kendisinin zekâsına, bu yaşındaki bilgi birikimine ve azmine hayranlık duyuyorum. Umarım bir projede daha birlikte oynarız.

  Selçuk Yöntem: Hazal, enerjisiyle karşısındakini mutlu eder. Fıkır fıkırdır, hareketli ve neşelidir. Her şeyi konuşup tartışabileceğiniz bir olgunluğa sahiptir, ancak en önemlisi vefalı oluşu… Hep arar sorar beni. Hatta birbirimize dizideki gibi ‘Tatlım’ diye hitap ederiz. Oyunculuğu ise çok doğal ve minimal. Beden dilini daha iyi kullanabilmesi ve oyunculuğunu geliştirebilmesi için tiyatro yapmasını çok istiyorum.

  Yıldız Çağrı Atiksoy: Hazal‘ı sözcüklere sıkıştırmak çok zor benim için. Hayatıma bir-iki satırla noktalanamayacak kadar özel değerler katan eşsiz bir dost. Her zaman hayranlık uyandıran pozitif enerjisi, içten gülümsemesi, asla yargılamadan saatlerce dinlemesi, insanları sınıflandırmaması Hazal‘ın yüreğinin temizliğini gösterdi bana. Herkesi kendi gibi bilen, hayatın hep güzel taraflarını gören, kötü olanda bile iyilik bulmaya çalışan biri. Hayata dair savunacak bir görüşü olan, doğallığı ve duruşuyla herkesi büyüleyen, onu farklı kılan bir güce sahip. Kaybedilmeyecek kadar özel bir insan.

  Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştıkları, Eylül’de ekrana gelecek dizinin oyuncu, yapım kadrosu ve konusu şöyle:

  Yapım   : Gold Film
  Yapımcı   :Faruk Turgut
  Yönetmen   :Ömür Atay
  Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
  Senarist   :Evren Şit, Serdar Soydan
  Görüntü Yönetmeni :Oktay Başpınar
  Sanat Yönetmeni :Zafer Kanyılmaz
  Kostüm   :Nilüfer Çamur
  Oyuncular   :Nebahat Çehre (Neslihan), Hazal Kaya (Azra),  Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can), Aslı Tandoğan (Şebnem), Erkan Can (Rıza), Sevtap Özaltun (Ece), Nihal Koldaş (Sırma), Tugay Mercan (Abdurrahman), Osman Akça (Abdurrahman Adam), Güneş Emir (Melis), Elit İşcan (Semra), Servet Pandur (Müzeyyen), Gökay Müftüoğlu (Fırat)

  “Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara… Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.
  Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz.
  Öyle mi acaba?

  Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

  Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem.  Korkuyordu.

  Azra’ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

  Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak.

  Aşkınız için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

  A.Ş.K” Eylül’de Kanal D’de!  Gelen Aramalar: hazal kaya aşk,hazal kaya aşk dizisi
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Beren Saat ve Kenan Doğulu Aşkında Süpriz
  Beren Saat ve Kenan Doğulu Aşkında Süpriz
  Altın Portakal Ödülleri,Altın Portakal Hakkında Bilgiler
  Altın Portakal Ödülleri,Altın Portakal Hakkında Bilgiler
  Bebek İşi’ne Yeni Katılan Oyuncular
  Bebek İşi’ne Yeni Katılan Oyuncular
  Karadayı 39.Bölümde Neler Olacak
  Karadayı 39.Bölümde Neler Olacak
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>